Skip to navigation

Tvoříme krásné stránky Company Logo

Web přes šablonu nebo na míru?

Šablona

Nechat si vytvořit web přímo na míru, nebo pomocí šablony?
Už víte, jaká možnost je pro vás lepší? V čem je vlastně ten rozdíl?

Možnosti vytvoření webu, ať už jakýmkoliv způsobem, se dnes nabízejí všude.

Jedinečnost vašeho webu

Pokud si zvolíte možnost vytvoření webových stránek na míru, tak bude váš web bezpochyby originální. Můžete si ho navrhnout sami nebo spoléhat na schopnosti a um designera. Web se dá udělat bez chyb a nadbytečného kódu, takže bude velmi rychlý. Grafické prvky se dají snadno přemisťovat nebo měnit jejich velikost a zarovnání.

Podle Šablony

Pokud nemáte vizi, jak by mohly vaše webové stránky vypadat, můžete si vybrat z existujících šablon. Váš web sice nebude v pravém slova smyslu originální, ale na druhou stranu dnes existuje tolik šablon (ať už placených, nebo zdarma), že dvě webové stránky - které by používaly stejnou šablonu - tak snadno nenajdete. Na druhou stranu šablony bývají jedna druhé podobné - často jsou dělané na jedno brdo. Jakékoliv sofistikovanější úpravy vzhledu a funkčnosti šablony jsou obtížné, pokud tedy chcete mít přímý vliv na grafickou podobu webu, oceníte individuální návrh.

Weby s šablonou běží nejčastěji na systému pro zprávu obsahu WordPress. Bývají pomalejší, zvláště používají-li se na nich všemožné doplňky na neobvyklé prvky.

Cena

Nechat si vytvořit web na míru vás bude stát více peněz. Budete muset zaplatit designera a kodera (my máme :) své vlastní). Vytvoří vám ale webové stránky přesně podle toho, jak jste si je navrhli, profesionálně, originální bude každý detail.

Levnější variantou je šablona - v naší firmě však individuální návrh webu většinou nestojí více než o čtvrtinu než web na WordPressu s hotovou šablonou. Ta vás bude stát několik tisícovek. Samozřejmě musíte zaplatit za implementaci, přizpůsobení a naplnění šablony Vaším obsahem, ale to už není drahá záležitost.

Shrnutí

Co se týče toho, abyste tam byl editor pomocí něhož si na web můžete sami přidávat obsah, u nás tato možnost dostupná jak na Wordpressu (šabloně) tak i na webu na míru.

Doufám, že vám tento článek napověděl správnou cestu. My umíme vytvořit web oběma oba způsoby. Důležité je, aby Váš web fungoval jak potřebujete.

Chcete se poradit, jaká možnost je pro vás nejlepší a jakou ve vašem případě zvolit? Domluvte si úvodní schůzku zdarma! Jsme zvědaví, copak to přinese a věříme, že vy také.

vobart.cz
Autorem uměleckých dekorací na tomto webu je Vladimír Voborník