Skip to navigation

Tvoříme krásné stránky Company Logo

Na co se nás lidé často ptají? Možná to zajímá i Vás

Při komunikaci se zákazníkem bývá řečeno všechno možné.
Co bývá řečeno opakovaně, najdete v tomto rozbalovacím seznamu častých otázek:

Rozbalovací položky - klikněte, aby se položka rozbalila

Zvládnete, aby se můj web zobrazoval co nejvýše ve výsledcích vyhledávání na Googlu a Seznamu?
Existuje řada standardů a pravidel (anglicky „best practices“), které je velmi dobré při tvorbě stránek dodržet. Pokud se chcete na Googlu a dalších vyhledávačích zobrazovat co nejvýše, je potřeba mít tato pravidla správně implementovaná. Například Google u každé webové stránky zjišťuje kolem 200 faktorů, podle kterých následně určí, na jaké pozici ji umístí v přirozených výsledcích vyhledávání. Význam má také to, jak moc na Vás odkazují jiné weby s dobrou reputací. (Ale pozor na placené katalogy, které nikdo nenavštěvuje. Taková investice je k ničemu.) Je to práce pro SEO specialistu, se kterým spolupracujeme. Potřebujete také mít správně a poutavě napsané texty, to je práce pro Copywritera. Pokud ho nemáte, ten náš je šikovný. :)
Můžete udělat vícejazyčný web ve světových jazycích?
Samozřejmě. Anglická, německá ani italská verze nejsou problém. Pomohou nám lingvisté a rodilí mluvčí. Na případných dalších jazycích se můžeme domluvit.
Co odolnost vůči hackerským útokům?
Zajišťujeme maximální odolnost proti hackerům, což je vhodné zejména pro stránky politiků, slavných lidí a dalších exponovaných osob. Jsme však přesvědčeni, že úplně každý web by měl být zhotoven v souladu s nejmodernějšími bezpečnostními standardy.
Potřebuji si najmout SEO specialistu pro analýzu klíčových slov?
Ale kdepak. Máme pod palcem fungující SEO techniky a tvorbu webových stánek podle analýzy klíčových slov, které lidé zadávají do vyhledávačů, pokud hledají službu ve Vašem oboru činnosti. Něco zvládá na jedničku náš vlastní programátor a ostatní náš externí profesionál na analýzu klíčových slov.
Potřebuji ještě designera?
Design jsme schopni navrhnout a dotvořit. V rámci možností seženeme i zdarma dostupnou grafiku a obrázky z fotobank. Pokud však spolupracujete s designerem, můžete nám dodat již hotový design s grafikou a my podle toho web vytvoříme. V tomto případě Vám za tvorbu webu budem účtovat méně, než kdybychom design vytvářeli sami.
Nabízíte rychlou zákaznickou podporu?
Jste z jižních Čech a rádi máte programátora po ruce? Tak jste u nás správně. Můžete si domluvit návštěvu našeho technika přímo u Vás ve firmě, kde na místě pořeší konkrétní problém. Úpravy webových stránek jde většinou realizovat na dálku - naši reakční dobu se snažíme zkracovat a reagujeme i o víkendu.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zavolejte nám ji. Uvidíte, že s námi je snadná domluva. Těšíme se na kontakt s Vámi.

Sdílet stránku na Facebook

vobart.cz
Autorem uměleckých dekorací na tomto webu je Vladimír Voborník